מה עושים בכלל בעיצוב גינות?
הגינה  היא אולי מהאזורים החשובים בבית צמוד קרקע, היא המקבלת את פניכם כשאתם מגיעים הביתה, כמו גם את פני האורחים שלכם. היא אזור בבית המאפשר חיבור לטבע ועיצוב שונה לחלוטין מזה המתאפשר בתוך הבית. בתהליך של עיצוב הגינה ניתן לבחור פריטים, צמחים, עצים, פרחים, ואביזרי נוי (כמו מזרקת מים, בריכת נוי, פסלים, וכדומה) ולשלב אותם ביחד באופן שיקנה תחושה כללית נפלאה.

יפה ופונקציונאלי
עיצוב הגינה המקצועי הוא לא רק שינוי שקשור באסתטיקה. עיצוב הגינה יאפשר, למשל, חלוקתה לאזורים על פי פונקציונאלית, שיפור תהליכי התחזוקה בגינה (למשל על ידי השקעה בהשקיה יעילה, בחירה של צמחים מתאימים וכדומה), והפיכתה מתאימה יותר לבילוי זמן בה על ידי תכנון של פינות ישיבה מפנקות על פי הצרכים והרצונות.

הרמוניה ירוקה
בתהליך העיצוב נלקחים בחשבון כל הצרכים, הרצונות, האילוצים, וההתנגדויות, ביחד עם הקיים בפועל בשטח המיועד לעיצוב. בסופו של תהליך, תתקבל גינה מרהיבה, שתגשים את רצונותיכם וציפיותיכם ממנה ותאפשר שימוש תכוף בה, ובמקביל תהה זו גינה שקל לתחזק.

כל בית שיש לו גינה מעניק לדייריו פינה קטנה של טבע, עם קצת ירוק בעיניים, פינת ישיבה נינוחה אולי עם כוס קפה של בוקר או ספר טוב אחה"צ. הגינה שלכם יכולה להפוך לפינת החלומות, האזור הכי נעים בבית.

 
FacebookGoogle+Twitter
טלפון: 02-6213265   מייל: info@Greenery.co.il    ירושלים, הצנחנים 1265/4